Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi

Her geçen gün kullanıcı kitlesini geliştiren ve kullanıcı kitlesinin büyümesiyle birlikte operatörü kullanan müşterilerine farklı hediye internet kampanyaları düzenliyor.

Bu kampanyalarla birlikte mobil cihazınızdan nerede olursanız olun kolayca internet bağlantısı gerçekleştirebiliyor bunun karşılığında da hiçbir ücret ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra operatör kullanıcıları özellikle Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi konusunda ısrarcı araştırmalar yapıyor. Bu araştırmalar neticesinde ne yazık ki başarılı sonuçlar alınmıyor olsa da operatörün yapmış olduğu kampanyalarla süreli olarak yüksek miktarlı internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

İnternet paketleri neredeyse son zamanlarda telefonlarımızda iletişimin en gerekli aşamalarından biri haline geldi. Herhangi bir zaman içerisinde arkadaşlarınızla iletişime geçmek, sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmak ve merak ettiğiniz bir konu hakkında bilgi sahibi olmak için muhakkak internete her noktadan giriş yapmanız gerekiyor. Bu durumda küçük çaplı internet paketlerinin sizi sadece birkaç gün götürebileceğini bilmeniz gerekiyor. Tam da bu noktada ihtiyacınız olan tek şey sınırsız özellikli internet paketleridir. Vodafone geçmişte bu tür internet paketlerini kullanıcılarına çok uygun fiyatlarla aylık bazda sunarken maliyetlerin gelişmesiyle birlikte bu tür paketlerin ne kadar fazla talep ediliyor olsa da operatörler tarafından sunulması çok zorlaştı. Bu doğrultuda Vodafone Sınırsız İnternet Hilesi legal yollarla da olsa illegal yollarla da olsa ne yazık ki mümkün olan bir durum değildir.

Vodafone Sınırsız İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Sınırsız İnternet almak için herhangi bir hilenin mümkün olmadığından sizlere bahsetmiştik. Bu sebeple ücreti mukabilinde Vodafone tarafından belirli kullanıcılara sunulmakta olan Vodafone Limitsiz Red’li Tarifesi satın alınabilir. Bu paketi nasıl satın alabileceğinizi aşağıda adımlar halinde anlattık.

  • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
  • “Fırsatlar” kategorisine giriş yapın.
  • Kampanyalı fiyat üzerinden 189₺ gibi bir fiyatla bu tarife karşınıza çıkacaktır.
  • Bu paketi 24 ay taahhütlü olarak satın alarak sınırsız konuşma, sınırsız internet ve sınırsız sms fırsatından faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir hilesi bulunmayan sınırsız internet paketine sahip olmanın tek yolu yukarıda anlatılan adımları takip etmek ve ilgili paketi satın almaktan geçiyor.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − six =