Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone Seviyorum İnternet Hediye Testi 2021

Vodafone müşterileri her açıdan memnun olmanın yanı sıra verilen ücretsiz internet paketleriyle de cepten internetin keyfini her zaman çıkarabiliyor.

Operatör tarafından 2020 yılında gerçekleştirilen kampanyalardan biri olan Vodafone Seviyorum Kampanyası sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Bu yayınımızda Vodafone Seviyorum Kampanyasıyla alakalı birçok bilgiye ulaşabileceksiniz.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi Nedir?

Vodafone yenilikçi yüzünü her geçen gün daha fazla gösteren operatörlerden biri olduğu için kullanıcılarına farklı içeriklerle hediye internet dağıtıyor. Bu kampanyalardan biri de bu yıl test olarak kullanıma sunuldu. Bir kullanıcı için eğlenerek hediye internet kazanmanın değeri paha biçilemezdir. Bu kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli oluyor.

  1. Bilgisayarınızdan https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ adresine giriş yapın.
  2. “Teste Başla” butonunu tıklayarak size sorulan sorulara yanıt verin.
  3. Her yanıttan sonra aşağıda bulunan “Devam” butonuna tıklayın.
  4. Testin sonlanmasına yakın bir süre içerisinde ekranda “Teste Devam Etmek İstiyor Musunuz?” sorusu sorulacaktır.
  5. Bu soruyu yanıtlamadan önce açılan ekranda telefon numaranızı girerek hediye internetinizi almalısınız.
  6. Teste devam etmeniz durumunda 5 yıllık toplamda 1 TB internet hediyesine katılmak için çekiliş hakkı tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan kazanacağınız internet miktarı aylık olmak üzere 3 GB ile sınırlıdır.

Vodafone Seviyorum İnternet Testi Ne Kadar Sürüyor?

Vodafone tarafından sunulan bu teste girdiğinizde ortalama 10 dakikada testi tamamlayabilirsiniz. Tabii ki çekilişe katılmak için “Teste Devam Et” seçeneğini seçtiğinizde süreç biraz daha uzayacak ve yanıtlamanız gereken soru sayısı artacaktır.

Seviyorum İnternet Kampanyası 2020 yılının sonuna kadar devam edecek. Bu süre içerisinde teste katılma olanağınız bulunuyor. Yeni yıla girildikten sonra artık kampanyanın geçerliliği bitecek ve 3 GB bedava internet kazanamayacaksınız.

Seviyorum İnternet Hediyesi Hemen Tanımlanıyor Mu?

Vodafone İnternet Seviyorum kampanyasından kazandığınız internet hakları girmiş olduğunuz telefon numarasına kısa süre içerisinde tanımlanacaktır. Bu interneti sadece sosyal medya platformlarında değil normal internet aramalarınızda da kullanabilirsiniz. 3 GB ücretsiz internet kazanmak için tek yapmanız gereken yukarıda verilen adımları eksiksiz bir şekilde tamamlamak ve hediyenizi hemen almak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir