Kategoriler
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone Ramazan Ayı 1 GB bedava internet kampanyası nedir, Vodafone Ramazan 1 GB bedava internet nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Vodafone Ramazan 1 GB Kampanyası nedir?

Ramzandan 1GB internet Vodafone’dan hediye ediyor. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Ramazan boyunca geçerli 1GB bedava internet paketi kampanyası başlattı. Paket ücretsiz olup, 23 Mayıs 2020 23:59:59 tarihine kadar 1GB’lık ücretsiz internet erişimi sunmaktadır

Ramazan Ayı 1 GB nasıl yapılır?

Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasından iletişim izni ve veri işleme izni vermiş aboneler faydalanabilir. Bu izinlere sahip olmayıp paketten faydalanmak isteyen abonelerin iletişim izni ve veri işleme izni alınır. Paketler sadece Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üzerinden alınabilir. Paketi bir abone yalnızca bir kere alabilir.

İlgili paketi satın alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır. Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz. Paket 4.5G hizmetinin verilmeye başlandığı Nisan 2016’dan itibaren cihaz ve simkart 4.5G uyumlu, 4.5G servisi açık ve 4.5G kapsama alanında, 4.5G hızında kullanılabilir.

Vodafone Yanımda uygulaması indir

Vodafone yanımda uygulamasını hala indirmediyseniz kesinlikle indirmeniz gerekiyor. Ramazan ayı 1 GB bedava internet kampanyası ve çark çevirme kampanyalarından yararlanmanız için bu uygulama şart. Vodafone yanımda uygulaması indirmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir