Kategoriler
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Bedava İnternet

Vodafone mobil ödeme 1 GB nasıl alınır, Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasını detaylandırıyoruz.

Vodafone Mobil Ödeme nedir?

Vodafone mobil ödeme yapan her kullanıcısına 1 GB bedava internet vereceğini duyurdu. Peki, Vodafone ödeme nedir, nasıl yapılır detaylandırıyoruz.

Vodafone mobil ödeme, internetten yapacağınız alışverişleri Vodafone hattı üzerinden yapmanıza denir. Mobil ödeme sayesinden alışverişinizi hızlı tamamlayabilirsiniz. Faturalı hat kullanıcılarının yapabileceği mobil ödemeler tarifelerine ek olarak yansıtılacaktır. Kampanyaya yeni tanım yapan ve son 1 yıl içerisinde Apple App Store ve Google Play Store üzerinden Vodafone Mobil Ödeme ile işlem yapılmamış olması gerekmektedir. İlk kez işlem yapan kullanıcıların satın alınan ürünü iade etmesi durumunda GB yüklemesi yapılmayacaktır.

Mobil Ödeme 1 GB nasıl alınır?

Öncelikle telefonunuzun ödeme yöntemini mobil ödeme olarak değiştirmelisiniz. Ardından appstore ve googleplay mağazalarından 10 TL ve üzeri yapacağınız alışverişte Vodafone’dan 1 GB bedava internet kazanacaksınız.

Mobil ödeme tanımlanması nasıl yapılır?

Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir