Kategoriler
Vodafone Paketler

Vodafone İnternet Paketleri Haftalık

Her ne kadar diğer operatör kullanıcıları birçok internet paketlerinden faydalanabiliyor olsa da Vodafone kullanıcılarına mükemmel haftalık paketler sunarak bu paketlerle birlikte kullanıcılarını herhangi bir zaman diliminde internetsiz bırakmamayı hedefliyor.

Vodafone İnternet Paketleri Haftalık olarak sunulurken operatör kullanıcılarının isteklerine göre günlük ve aylık olarak da şekillenebiliyor. Bu yayınımızda operatör tarafından uygun fiyatlarla haftalık kullanıma uygun olarak sunulan internet paketlerinden bahsedeceğiz.

Vodafone Haftalık İnternet Paketleri

Vodafone tarafından kullanıcıların herhangi bir zaman dilimi içerisinde internetsiz kalmamaları için sunulan paketler özellikle kullanıcılar tarafından haftalık olarak tercih ediliyor. İnternet paketlerinin günlük olarak satın alınması herhangi bir şekilde kullanıcının işine yaramıyor ve bu sebeple yönelimler doğrudan haftalık paketlere oluyor. Bu paketler diğer aylık paketlere göre çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone operatörü geçmişte kullanıcılar tarafından tercih edilen, kontör yüklemek için satın alınan kartları tekrardan gündeme getirerek bu kartların içeriğinde farklılıklar yaptı. Bu farklılıklar neticesinde fiyatları değişen kartlarda birbirinden farklı internet paketleri bulunuyor.

Haftalık Paket Kartı

Tam ayın ortasında internetinizin bitmesi sizler için çok kötü bir durum olacaktır. Bu durumu ortadan kaldırmak için 7₺ değerinde olan Haftalık Paket kartını alarak 500 MB internet takviyesi yapabilirsiniz. Bu sayede bir hafta boyunca 500 MB interneti dilediğiniz gibi ister sosyal medyada isterseniz de internet aramalarınızda kullanabilirsiniz.

Haftalık 10 GB Ek Paket

Haftalık 10 GB ek internet paketinden faydalanmak için faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor. Paket içerisinde bulunan interneti dilediğiniz gibi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 10 GB internet paketi sadece 1 hafta geçerli olmakla beraber faturanıza ek 29₺ ile ücretlendirilmektedir. Tüm bunların yanı sıra paket otomatik yenilemelere kapalıdır.

Haftalık Sosyal Pass

Türkiye sınırları içerisinde 7 gün boyunca geçerli olan Haftalık Sosyal Pass paketiyle 7 gün boyunca herhangi bir sınır olmadan kullanabilirsiniz. Bu paketin fiyatı 15₺ olmakla beraber herhangi bir faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmiyor.

Vodafone İnternet Paketleri Haftalık olarak satın alındığında gerçekten çok avantajlı bir hale gelebiliyor. Bu internet paketlerinden yararlanarak ayın tam ortasında paketinizin yenilenmesini beklemeyin.

Vodafone garanti internet hediyesi kazanmak için Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir başlıklı yazıya tıklayın.

Daha fazla hediye internet kazanmak için; Vodafone Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments