Kategoriler
Nasıl yapılır? Vodafone Salla Kazan

Vodafone Hediye Çarkı Sınırsız Youtube Bedava İnternet

Vodafone hediye çarkı sınırsız youtube ve izlesene.com bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone sınırsız youtube paketi nasıl yapılır işte detaylar sizin için.

Vodafone hediye çarkı ile bedava internet nasıl yapılır size biraz ondan bahsedeceğiz. Vodafone hediye çarkı bedava youtube internet paketi görselleriyle anlatımı.

Henüz Vodafone hediye çarkı uygulamasını indirmediyseniz “Vodafone Yanımda indir” linkinden indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra giriş yapın.

Vodafone Garanti Hediye GB

Önünüze sırasıyla bu ekran gelecek. Sağ alttan avantajlar yazan hediye kutusuna tıklayın.

Vodafone Garanti Hediye GB

Vodafone avantajlar ve hediye kampanya sayfası açılacak. Burada sağ üste yakın yerde hediye çarkı simgesini göreceksiniz. Hediye çarkı simgesine tıklayarak artık sınırsız youtube paketini alabiliriz. Hediye çarkı ekranınıza gelince çarkı parmağınızla tutup çeviriyormuş gibi sürükleyin ve artık çark dönsün.

Vodafone Garanti Hediye GB

Vodafone Youtube Sınırsız Paketi

Vodafone hediye çarkını çevirdik ve artık durdu. Vodafone PASS hediye paketi kazandığımız ekranda belirdi. Harika! hemde tam bir hafta boyunca sınırsız bedava youtube paketimiz oldu. İstediğimiz kadar kullanalım internetimiz bitmeyecek. Bu hafta Vodafone bize hediye çarkında bedava youtube paketi verdi, peki size ne verdi? Site içindeki diğer kampanya ve bilgilere bakarak sizde bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Youtube Sınırsız Paketi

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir