Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone Çark Çevirme bedava internet nasıl alınır?

Vodafone yanımda uygulaması bedava internet nasıl alınır, vodafone çark hediye internet şartları nelerdir detaylandırıyoruz.

Vodafone yanımda uygulaması ile size bedava internet nasıl alınacağını anlatırken 2 GB bedava internet kazandım. Sizde kolaylıkla haftalık hediye internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone Çark giriş

Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza yükleyin. Ardından vodafone yanımda uygulamasını çalıştırın. Vodafone hat sahibi olanlar yeni sürümlerinde uygulamaya şifresiz direkt olarak girebiliyor.

Vodafone Çark giriş
Vodafone Yanımda Giriş Ekranı

Yanımda uygulamasına girdiğinizde sağ üst tarafta çark çevirme logosunu göreceksiniz. Gökkuşağı renklerinde olan bu logo yukarıdaki görüntüde yer almaktadır. Çark çevirme logosuna tıklayın.

Vodafone Çarkı çevir

Vodafone Çark Çevirme
Çark Çevirme Ana Ekran

Açılan sayfada karşınıza kocaman bir çark çıkacak. Bu ekranda yapmanız gereken çok basit. Sadece çarkı tutarak çevirmeye çalışın. Çok çaba sarfetmenize gerek yok, parmağınızla çarka basılı tutup kaydırın.

Tebrikler 2 GB internet kazandınız!

Tebrikler Çark Çevirme Bedava İnternet Kazandınız
Çark Çevirme Hediye Kazanma

Çark dönmeye başlıyor. Ve tebrikler, kazandığınız hediye ekranda yazıyor! Kazandığınız hediye paketinin ne olduğuna ve ne kadar süre içinde harcanması gerektiğine dikkat edin. Ben şanslı günümdeyim. Size anlatırken, 2 GB bedava internetim oldu.

Çark Çevirme yapamayanlar ve bedava internet paketi alamayanlar yorum kısmına sorunun ne olduğunu belirtsinler, yardımcı olmaya çalışalım.

Vodafone garanti internet hediyesi kazanmak için Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir başlıklı yazıya tıklayın.

Daha fazla hediye internet kazanmak için; Vodafone Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − two =