Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone Çark Çeviremiyorum

Vodafone Çark Çeviremiyorum hatası çözümü nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Hediye Çarkı Hakkı işte detayları.

Vodafone ’un en çok kullanılan platformlarından biri olan Vodafone Yanımda uygulamasının Vodafone Hediye Çarkı kampanyası bulunmaktadır. Ancak faturasız hat kullanıcıları internette en çok Vodafone çark çeviremiyorum konusunu araştırmaktadırlar. Faturasız hat kullanıcıları TL yükleyerek Vodafone Hediye Çarkını kullanabiliyorlar. Bununla birlikte hediye çarkı her Pazartesi güncelleniyor. Bazen bu güncellemeler 24-48 saat arasında sürebiliyor. Eğer siz de Vodafone Hediye Çarkını çeviremiyorum diyenlere dâhilseniz önünüzde 3 yol var.

  • Pazartesi günü hediye çarkı güncellemesini beklenmeli,
  • Güncelleme yapılmalı
  • Uygulama yeniden yüklenmeli

Bu yöntemlerin kullanılmasıyla birlikte sorun ortadan kalkabilir.

Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Çevirme Ne Zaman Yapılır?

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Çevirme Ne Zaman Yapılır?

Vodafone hediye çarkını çevirmede sorun yaşayanlar için bu yazımızda Vodafone Yanımda hediye çarkı çevirme ne zaman yapılır? Sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Kullanıcılar Vodafone hediye çarkını haftada 1 kere çevirme hakkına sahiptir. Hediye çarkını tıklayıp çevirdikten sonra kazandıkları hediyeyi kullanıcıların hattına anında tanımlanmaktadır. Hattınızın faturalı ya da faturasız olması fark etmeksizin kullanıcılar çarkı haftada 1 kereden fazla çevirme hakkına sahip değillerdir.

Vodafone Hediye Çarkı Hakkı

Vodafone kullanıcıları olun ya da diğer operatörlerin kullanıcılarından biri olun, Vodafone hediye çarkı hakkı pazartesi günü hattınıza tanımlandığını yazımızın daha önceki bölümünde bahsetmiştik. Hediye çarkını çevirme hakkınız bulunuyorsa uygulama içinde Hediye çarkı karşınıza çıkacaktır. Eğer çevirme hakkınız bulunmuyorsa, sadece en son kazanılan hediyeyi görebilirsiniz.

Hediye Çarkı çevirme hakkına sahip olduğunuzda hediye çarkını dilediğiniz yöne çevirdiğiniz anda çark dönmeye başlar. Çark durduğunda ise kazanılan hediye hatta yüklenir ya da size bildirilecektir. Çarktan kazanılan hediyeler ise 1 hafta boyunca geçerlidir. Bunun yanında Vodafone Yanımda uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunulan hizmet uygulamalarından biridir. Hediye çarkı da tıpkı bu hizmet gibi ücretsiz olarak Vodafone kullanıcılarına ve diğer operatörlerin kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir