Kategoriler
indir

Vodafone Çark Çevirme indir

Vodafone bedava internet veren çark uygulaması nasıl indirilir, Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz yükleme linkini paylaşıyoruz.

Ücretsiz Vodafone Çark Yükleme

Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan Çark Çevir bölümünde bedava internet ve konuşma paketi alabilirsiniz. Vodafone Çark Çevir uygulaması hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bedava internet ve konuşma paketi veren uygulamanın orijinal ismi Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulamasının android ve iOS sürümünü yükleyerek bana özel menüsünden çark çevir bölümüne ulaşabilirsiniz.

Vodafone Çark Çevir Uygulaması indir
Vodafone Çark Çevir Uygulaması indir

Vodafone Çark nasıl giriş yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak için bilgi ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasında şifre almak için S yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderin. Şifreniz mesaj olarak telefonunuza gelecektir. Artık şifreniz var, bilgilerinizle birlikte uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda APK indir

Vodafone yanımda uygulamasını play ve app mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz ve vodafone hattı sahibi olmasanız bile kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasının adroid sürümünü indirmek için aşağıdaki indir butouna tıklamanız yeterli.

Vodafone Yanımda APK indir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis&hl=tr&gl=US
Vodafone Yanımda uygulama mağazası Google Play’den indirmek için tıklayın.
Vodafone Yanımda uygulama mağazası iOs App Store’den indirmek için tıklayın.

Vodafone Yanımda çoklu giriş yapabilir miyim?

Vodafone yanımda uygulamasına birden fazla hattınızla giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın içerisindeki ‘Numaralarım’ menüsüne yeni numara ekleyip çıkarabilirsiniz. Uygulamaya tanımlamış olduğunuz farklı GSM numarası ile giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını uygulama marketinden indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

“Vodafone Çark Çevirme indir” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir