Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir

Vodafone bedava internet veren çark uygulaması nasıl indirilir, Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz yükleme linkini paylaşıyoruz.

Ücretsiz Vodafone Çark Yükleme

Vodafone yanımda uygulaması içinde yer alan Çark Çevir bölümünde bedava internet ve konuşma paketi alabilirsiniz. Vodafone Çark Çevir uygulaması hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bedava internet ve konuşma paketi veren uygulamanın orijinal ismi Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulamasının android ve iOS sürümünü yükleyerek bana özel menüsünden çark çevir bölümüne ulaşabilirsiniz.

Vodafone Çark Çevir Uygulaması indir
Vodafone Çark Çevir Uygulaması indir

Vodafone Çark nasıl giriş yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmak için bilgi ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasında şifre almak için S yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderin. Şifreniz mesaj olarak telefonunuza gelecektir. Artık şifreniz var, bilgilerinizle birlikte uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Vodafone Yanımda indir

Vodafone yanımda uygulamasını play ve app mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz ve vodafone hattı sahibi olmasanız bile kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasının adroid sürümünü indirmek için buraya tıklayın. iPhone kullanıcıları iOs sürümünü indirmek için buraya tıklayınız. Uygulamayı resmi mağazadan indirmeniz için link yönlendirmesi yaptık. Gönül rahatlığıyla indirebilir ve güvenli kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda çoklu giriş yapabilir miyim?

Vodafone yanımda uygulamasına birden fazla hattınızla giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın içerisindeki ‘Numaralarım’ menüsüne yeni numara ekleyip çıkarabilirsiniz. Uygulamaya tanımlamış olduğunuz farklı GSM numarası ile giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını uygulama marketinden indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

  • Leave a Comment