Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan nasıl yapılır?

Vodafone yanımda arkadaşını davet et 15 GB kazan kampanyası nedir, 15 GB kazanmak için davet etmek yeterli mi detaylandırıyoruz.

Davet Et 15 GB Kazan Kampanyası nedir?

Vodafone yanımda arkadaşını davet et 15 GB internet kazanma kampanyası ile ilgili aklında kalan bütün soruları cevaplandırıyoruz. 15 GB internet kazanmak için neler yapmanız gerekiyor bilgilendiriyoruz. Arkadaşınızı Vodafone’a davet ederek 15 GB kazanmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar takip etmenizi öneririz.

Vodafone Davet Et yaptım fakat 15 GB gelmedi

Vodafone 15 GB bedava internet kazanmak için arkadaşınızı davet etmek yetmiyor. Arkadaşınızı davet ettikten sonra arkadaşınızın Vodafone’a geçiş yapması gerekiyor. Davet ettiğiniz arkadaşınız vodafone’a geçmesi halinde hattınıza 15 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır. Davetlerinizi mesaj, sosyal medya veya mesaj aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Vodafone Davet Etme örnek mesajı
Vodafone Davet Etme örnek mesajı

Örnek davet mesajını yukarıdaki görselde bulabilirsiniz. Size özel oluşturulan link sayesinde arkadaşınız bu linke tıklar ve vodafone’a geçiş yapmayı tamamlarsa 15 GB kazanırsınız.

Vodafone Davet Et nasıl yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasıyla arkadaşınızı nasıl davet edeceğinizi anlatıyoruz. Telefonunuzda vodafone yanımda uygulamasının olduğunu varsayarak anlatıyoruz. eğer vodafone yanımda uygulaması telefonunuzda yoksa buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

  • Vodafone yanımda uygulamasını çalıştırın.
  • Sağ üstte bulunan menüye tıklayın.
  • Açılan menüde yer alan “davet et kazan” bölümüne giriniz.
  • Ekranda yer alan “Arkadaşını Davet Et” butonuna basınız.
  • Davet etmek istediğiniz iletişim yöntemini (SMS, Whatsapp, Sosyal medya vs.) seçerek davetinizi gönderiniz.

Davet gönderimi yaptıktan sonra arkadaşlarınıza bilgi vererek kampanya ve Vodafone avantajlarından bahsetmenizi öneririz. Vodafone’un yeni geçiş yapan üyelere oldukça uygun kampanyaları var. Bu kampanyalara ılımlı bakan arkadaşınız formu doldursun ve göndersin. Daha sonra müşteri temsilcisi tarafından aranacaktır.

Müşteri temsilcisinin vereceği bilgilere göre arkadaşınız kabul edebilir veya reddedebilir. Kabul etmesi durumunda yeni hattı kapısına kadar gönderilecek. Arkadaşınız sizin sayenizde Vodafone’a geçmesi durumunda artık 15 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone garanti internet hediyesi kazanmak için Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir başlıklı yazıya tıklayın.

Daha fazla hediye internet kazanmak için; Vodafone Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments