Kategoriler
Vodafone Paketler

Vodafone AKN’siz İnternet Kampanyaları 2021

İnsanların dilediği noktadan internete bağlanma isteği mobil operatörler arasındaki rekabeti her zaman üst seviyelere çıkararak farklı kampanyalar yapılmasına sebep oluyor. Hâl böyle olunca diğer operatörlerde olduğu gibi Vodafone markası da mobil kullanıcılarına özel olarak bazı kampanyalar oluşturuyor. Bu doğrultuda marka tarafından yapılmakta olan Vodafone İnternet Kampanyaları hakkında sizlere bilgiler aktaracağız.

Vodafone İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone kullanıcıları tarafından beğenilen aynı zamanda kullanıcılarına ücretsiz internet seçenekleri sunan firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu doğrultuda internet kazanmak ya da kampanyalardan faydalanmak için araştırma yapmanız gerekiyor.

Vodafone Yanımda ve Çark Çevir uygulaması indir

Vodafone Yanımda İnternet Kampanyası

Son zamanlarda operatörler kendilerine ait uygulamalar geliştirerek kullanıcıların bu uygulamalar ile işlemlerini kolayca halletmesine yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra uygulama içerisinde bazı kampanyalar yaparak bedava internet dağıttığı bile oluyor. Vodafone markası bu furyaya katılarak Yanımda uygulamasının içerisine entegre ettiği “Bana Ne Var?” kısmında kişiye özel internet kampanyaları gerçekleştirmektedir.

Vodafone Freezone Kulüp Kampanyası

Bu kampanya 26 yaş ve altı Vodafone kullanıcılarını kapsamaktadır. Kampanya içeriği 1 gün geçerli 4 GB internettir. Kampanyadan faydalanmak için hattınızı kendi üzerinize alarak Freezone ailesine katılmanız gerekiyor.

Vodafone Freezone Kulüp Kampanyası

Pazartesi Kampanyası

Vodafone faturalı hat kullanıcılarını unutmadığı gibi faturasız hat kullanıcılarına da bedava internet fırsatı sunuyor. 2020 yılı boyunca Pazartesi günü gerçekleştireceğiniz 30₺ ve üzeri bakiye yüklemelerinde aylık 2 GB internet kazanma şansınız bulunuyor.

Vodafone Yedek Kampanyası

Vodafone kullanıcılarının “Akıl Küpü” tarifesini kullanmaları durumunda yılda 3 kere ile sınırlı olarak 3 defa 500 MB internet kazanmaları mümkün oluyor. Bu kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken işlem “500 YEDEK MB” yazarak 3636’ya göndermektir. Bu kampanya sadece faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir.

Vodafone 4.5GB İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G internet hızını en iyi şekilde sunan operatörlerden biridir. Bu gelişimini kullanıcılarıyla birlikte gerçekleştirdiği için benzersiz kampanyalar sunarak bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Hediye internet kampanyasından yararlanmak için “4.5G” yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir.

Tüm bu paketler Vodafone İnternet Kampanyaları olarak sunulmakta olup faturalı ya da faturasız hat ayrımı yapılarak sizlerle buluşturuluyor. Kampanya detaylarını inceleyerek internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir