Kategoriler
Nasıl yapılır?

Vodafone 3 GB Bedava internet EBA kampanyası nasıl yapılır?

EBA uygulaması ve internet sitesinde geçerli 3 GB bedava internet nasıl alınır, Vodafone EBA kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

EBA ücretsiz internet nasıl alınır?

Vodafone EBA işbirliğiyle aylık 3 GB ücretsiz internet bütün hatlara tanımlanmaktadır. Bunun için özellikle birşey yapmanız gerekmektedir. EBA Ücretsiz internet paketinizi Vodafone yanımda ve size özel vodafone web sayfasından takip edebilirsiniz.

Vodafone EBA 6 GB Kampanyası

Vodafone EBA ücretsiz internet kampanyasını 3GB ile sınırlı bırakmakdı. Vodafone, MEB tarafından okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitim kararı üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti Nisan ayı sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır.

Vodafone EBA TV ücretsiz izleme

Vodafone TV uygulamasından internetsiz EBA kanallarını izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey vodafone TV uygulamasını indirmek ve TRT EBA kanallarını açmak olacak. Ücretsiz izlemek için başka birşey yapmanız gerekmiyor. Vodafone EBA internet sitesinde harcanmak için verdiği internet paketin yanında ücretsiz izlenme vermesi de büyük bir kattı.

Vodafone garanti internet hediyesi kazanmak için Vodafone Çark Çevirme Uygulaması indir başlıklı yazıya tıklayın.

Daha fazla hediye internet kazanmak için; Vodafone Bedava İnternet başlığını ziyaret edin.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + eleven =